פרמטרים חשובים רגע לפני שמדפיסים על קנבס

איך לבחור תמונה ברגע שמחליטים להדפיס אותה על קנבס?

הדפסת תמונות על קנבס הפכה להיות אחת המתנות הפופולריות בימים אלו.

תמונה על קנבס היא דרך נפלאה לשמר תמונות מהעבר, ולקשט את הבית בעזרת תמונות מעשה ידיכם.

כאשר אתם בוחרים תמונה שברצונכם להדפיס על גבי הקנבס יש להתחשב במספר דברים:

רזולוציה של התמונה – ראשית יש להתחשב בגודל וברזולוציה של התמונה, לרזולוציה יש השפעה גדולה על איכות התמונה בעת ההדפסה על הקנבס, מכיוון שאנו מגדילים את התמונה יש חשש לכך שהפרופורציות ישתנו והתמונה תהיה 'מפוקסלת', מטושטשת ובעלת חדות נמוכה. אך, מכיוון שבד הקנבס הוא מעט מחוספס כמעט כל מצלמה שקיימת היום בשוק תוכל לספק לכם תמונה באיכות גבוהה שתתאים לתמונות קנבס. דבר נוסף שחשוב לציין הוא שבאמצעות הטכנולוגיה של היום ניתן להפיק תמונה על קנבס גם ממצלמות ישנות בהן התמונות היו נצרבות על גבי סרט פילם.

חשיבות רבה צבעים ולאפקטים – שנית יש לזכור שלצבעים ולאפקטים בתמונה יש חשיבות רבה, הצבעים הם הבסיס של כל תמונה, באמצעותם אנחנו יכולים להבדיל בין פרטים שונים ולהבין את הקשר בין הגורמים בתמונה.
שימוש נכון בצבעים הוא זה שמעניק לתמונה את האופי הייחודי שלה.
בחירת אפקטים וצבעים נכונים ישפיעו על השתלבות התמונה בסביבה בה היא מוצבת.

סוג בד הקנבס – עוד דבר שיש להתחשב בו הוא סוג בד הקנבס, בשוק קיים מגוון גדול של בדים שונים ולכן כאשר אנו בוחרים בד מסוג מסוים יש להבין לאיזה צורך הוא נועד ולאיזה סוג הדפסה, אחד הבדים הנפוצים ביותר להדפסה על קנבס הוא בד כותנה מלא מסוג אפסון (חשוב לציין שאין בדי קנבס העשויים מ 100% כותנה). חשוב שהבד לא יהיה עשוי כולו מכותנה כדי שיהיה ניתן לצפותו בחומר שימנע מהדיו להיספג בבד בעת ההתזה.

כדי שהתמונה שלכם תצא באיכות הגבוהה ביותר רצוי שתשימו לב לרזולוציה, לצבעים ולאפקטים וכמובן לסוג הבד עליו אתם מדפיסים.

גלריית תמונות הדפסה על קנבס על קצה המזלג:

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים