מדריך לבחירת מעבדה לתיקון אייפון תל אביב

מדריך לבחירת מעבדה לתיקון אייפון תל אביב

בעידן בו מכשיר הטלפון הנייד כבר אינו מיועד רק להוצאה או קבלה של שיחות אלא הפך למחשב לכל דבר קיימת חשיבות גדולה למעבדה בה אנו מתחזקים או מתקנים אותו.

בשורות הבאות ננסה לשפוך מעט אור על עקרונות בחירת מעבדה לתיקון סמרטפונים בדגש על המותגים המובילים:

מכשיר הגלקסי של חברת סמסונג ומכשיר האייפון של חברת אפל. בשנים האחרונות אנו עדים להופעתן של אלפי מעבדות המציעות שירות תיקונים לסמארטפונים, המעבדות הנ”ל מציעות חלופה זולה ואיכותית לשירותי התיקון אותם מציעות חברות הסלולר הגדולות בשוק, חלקן הגדול של המעבדות מציע שירותי תיקון ברמה חובבנית וחלקן ברמה מקצועית.

טרם הבחירה במעבדה יש לבדוק מהי מהות התקלה – פעמים רבות מדובר בפריקה של הסוללה או תזוזה של אחד הרכיבים הפנימיים, תקלה שבגינה לא נדרשת מעורבות מעבדת תיקונים.

אם כן מתי מומלץ לפנות למעבדה? – במידה וברשותכם מכשיר מדגם אייפון אזי כמעט כל תקלה תחייב אתכם לפנות למעבדה, האייפון נחשב לאחד המכשירים העדינים ביותר בשוק, כזה שכל חבטה או מכה קטנה יכולה לפגוע בו. תקלות נפוצות הן מסך מהבהב או כבוי, סאונד לא תקין ובעיות טעינה.

על מה מתבססת בחירת המעבדה? – בחירת המעבדה יכולה להתבסס, ראשית, על המלצות שקיבלתם מחברים, תיקון מוצלח שבוצע על מכשיר של חבר יעיד היטב על איכות המעבדה. שנית, בקשו לראות את ההסמכות אותן מחזיקה המעבדה ובדקו מהו ניסיונם של הטכנאים המועסקים בה.

בדיקה והשוואת מחירים – לבסוף חשוב לבדוק מהם המחירים הנגבים תמורת שירותי התיקון ביחס למעבדות אחרות הפועלות באזור, שוק תיקוני הסלולאר הינו שוק חדש יחסית בישראל ולפיכך ניתן לזהות שונות גדולה מאוד בין מחירי התיקון אותם דורשת כל מעבדה.

מאמר זה נכתב על ידי צוות פון מרקט ברחוב קינג ג’ורג 49 בתל אביב.

קטגוריית מעבדת לתיקון אייפון בתל אביב≥≥≥

קטגורייה מעבדת לתיקון גלקסי בתל אביב≥≥≥

להלן מפת הגעה לפון מרקט:

מחפשים מעבדה לתיקון אייפון תל אביב  ? לחצו בקישור המצורף להגיע לאתר של פון מרקט

גלריית תמונות שלנו:

סרטון ווידאו מעבדה מקצועית לתיקון כל סוגי הסמארטפונים:

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים