מדריך בחירת מורה נהיגה

רישיון נהיגה הוא מצרך חיוני עבור כל אחד ואחת מאיתנו

בעזרת הרישיון אנו הופכים לניידים ואיננו זקוקים להסעות מההורים, מהאחים או מהחברים. תקופת לימוד הנהיגה היא תקופה ממושכת ולכן חשוב להקפיד בבחירת מורה הנהיגה אשר ילווה אתכם בדרככם לרישיון הנכסף.

כאשר אנו בוחרים מורה נהיגה חשוב להסתכל על כמה פרמטרים

ראשית – הדרך הטובה ביותר לדעת האם המורה הוא מורה טובה היא דרך המלצות מחברים. אך חשוב לשים לב לעובדה כי רוב האנשים יגידו שהמורה שלהם הוא הכי טוב, עליך לדבר עם המורה ולראות איזה רושם הוא משאיר עליך.

שנית – לאחר שאיתרת מורה שנשמע לך מצוין בקש ממנו להצטרף לאחד משיעוריו. כך תוכל לראות איך בפועל הוא מלמד, האם הוא סבלני כלפי כל התלמיד, האם הוא עובר על כל החומר הלימודי שעליך לדעת לפני שאתה ניגש לטסט והאם נעים לך לשבת לידו.

דבר אחרון – דבר חשוב נוסף שעלינו לבדוק לפני בחירת מורה הנהיגה הוא, זמינות המורה. אם המורה כבר עמוס וקיימת התחושה שאין לו זמן לשיעורים איתך חפש מורה פחות עמוס. חשוב מאוד לנהל את שיעורי הנהיגה באופן רציף לפחות פעם בשבוע כך שלא תשכח את מה שלמדת בשיעור הקודם ובכל שיעור להתקדם ולא להיתקע בריענון החומר מן השיעור שעבר. בנוסף. ככול שהמורה זמין יותר כך תוכל לקבוע עימו שיעורים בשעות הנוחות לך.

עוד דברים שכדאי לבדוק לפני בחירת מורה הנהיגה הם באיזה אוטו המורה מלמד?

האם הוא אוטומט או רגיל, ישן או חדש (לאוטו בו המורה מלמד את שיעורי הנהיגה יש השפעה רבה על השיעורים, אם האוטו ישן יהיה קשה להחליף הילוכים אך גם המחיר לכל שיעור יהיה זול יותר). האם הוא מושך את זמן הלימוד של תלמידיו מעבר למצופה ומגיש אותם לטסט זמן רב אחרי שהם מוכנים? והאם מדובר במורה ותיק או חדש?

בסופו של דבר עליך לבחור מורה נהיגה שילמד אותך איך לנהוג ואיך להתנהג כאשר אתה על הכביש ובו זמנית השיעורים צריכים להיות מהנים. אם אתה כבר לומד אצל מורה נהיגה ואינך מרוצה ממנו זכור שאתה תמיד יכול לעבור למורה אחר עד שתמצא את המורה עמו תרגיש הכי בנוח.

לתושבי הקריות – מורה נהיגה מומלץ≥≥≥

המאמר נכתב על ידי “אלון” בית הספר לנהיגה בקריות.

גלריית תמונות על קצה המזלג:

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים