מדריך קנייה ו/או השכרת מלגזה

קניית מלגזה לכל מחסן ומפעל

כל בית עסק, מפעל או מחסן שבהם מועמסים באופן קבוע סחורות רבות זקוק לאמצעי שינוע וניוד נוח וקל. קניית מלגזה לצורך כך היא הרבה יותר מעוד רכישת ציוד. מדובר בכלי שיקבע כמעט באופן מוחלט עד כמה יעילה תהיה העבודה במקום. מדובר בכלי רכב קטן, לנהג אחד, שבחלק הקדמי מצוותות זרועות, שתפקידן להרים ארגזים, משטחים ואף מיכלים בצורות שונות במשקל של עד 5 טון.

המלגזה הומצאה כבר בתחילת המאה שעברה והפכה עד היום לפריט הכרחי בכל אולם ומתחמים רבי סחורה. היא יכולה להיות מופעלת על ידי חשמל או דלקים והיא בנויה כך שתתאים לכל סוג של מוצרים. כמו כן, ככל שהמלגזה מתוחכמת יותר, אפשר יהיה לעבוד בעזרתה גם באזורים, שאינם מישוריים.

טיפים עבור קניית מלגזה

אולי יותר מכל כלי עבודה שרוכשים לבית העסק, קניית מלגזה מחייבת בירור ועבודת שטח קודמים. רק אחרי הכנת רשימת הצרכים הספציפיים של המקום, אפשר יהיה לבצע קניית מלגזה מתאימה בדיוק למקום העבודה. אם קניית מלגזה נעשית ביד שנייה, יש לבדוק, כמו בכל כלי רכב, את הרשיונות, עיקולים או חובות ואת הבעלות שלה. גם לרמת הטיפולים השוטפים ובעת תקלות, יש חשיבות גדולה בעת קניית מלגזה. חשוב לברר עד כמה זמינים חלקי החילוף ואת עלותם וכך גם מי יהיה פנוי לטיפולים מהסוג הזה.

מלגזה דיזל להדגמה

מלגזה דיזל להדגמה

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים