הפרמטרים העיקריים לבחירת חברת הובלות

הכללים הפשוטים שיסייעו לכם להשלים את המעבר בצורה שקטה:

יום מעבר הדירה מתקרב ויש להתחיל ולארוז את כל תכולת הבית, מספר כללים פשוטים יסייעו בידכם להשלים את המעבר בצורה המסודרת ביותר האפשרית ותוך שמירה על שלמות התכולה.

ראשית – זכרו סדר הוא מילת המפתח למעבר דירה מוצלח, יש להצטייד טרם האריזה בקרטונים בגדלים שונים, בחומרים מבודדים כגון ספוגים וגזרי נייר, בסרטי הדבקה ובהמון סבלנות.

את תכולת הדירה מומלץ לחלק לארגזים השונים תוך שמירה על סדר הגיוני, מומלץ לארוז את תכולת הדירה לפי החדרים השונים ותוך חלוקה לפריטים שבירים ולא שבירים.

שנית – לאחר שלב התכנון מתחילים במלאכה, יש להכניס את הפריטים השונים לארגזים ולהקפיד לסמן על גבי כל ארגז מהי תכולתו ולאיזה חדר הוא שייך. תכולה שבירה יש לארוז בקפידה תוך עטיפת הפריטים בחומרים מבודדים.

שלב שלישי – השאלה הבאה היא כיצד ניתן להכין פריטים גדולים כגון רהיטים למעבר? פריטים גדולים כגון רהיטים, שידות, תנורים ומקררים יכולים להתגלות כאגוז קשה לפיצוח בזמן ההעברה, אם ניתן מומלץ לפרק דלתות ולהסיר מגירות מן הרהיטים, הפירוק יקל על צוות הסבלים לפנות את הרהיט מהבית.

חשוב לזכור שבמידה ופירקתם דלת כלשהי יש לרשום זאת ולסמן בהתאמה את מקום החיבור להרכבה חוזרת ביעד החדש.

איך לא לבזבז כסף מיותר:

טרם הגעתם של המובילים חובה לסיים את כל מלאכת האריזה, חבל שתבזבזו זמן וכסף יקרים בשינוע פריטים ש”שכחתם” לארוז בזמן ההובלה.

המאמר נכתב על ידי חנה פורטנוי, נציגת חברת תפוז הובלה ואריזה.

לתושבי רמלה חברת הובלת דירות מומלצת – תפוז הובלות.

גלריית תמונות על קצה המזלג:

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים