מדריך לבחירת נגרייה בפתח תקווה

מדריך לבחירת נגרייה בפתח תקווה

אחת השאלות, שלא מעט אנשים שואלים את עצמם כשהם ניגשים לקנות ריהוט חדש לבית או לעסק היא, האם לקנות את הריהוט בחנות רהיטים או לפנות ישירות לנגרייה אשר אחראית על תכנון וייצור הריהוט.

באופן עקרוני, עדיף לפנות אל הנגרייה, וזאת בגלל שאז אפשר ליהנות מהיצע יותר גדול ומעניין, וכן אפשר לשלוט יותר בתהליך התכנון והייצור.

כך אנחנו יכולים להזמין ריהוט על פי עיצוב אישי, בהתאם למה שאנחנו צריכים ורוצים.

על כן, מוטב לדעת כיצד לבחור בנגרייה שתתאים למה שאנחנו מחפשים.

*ניסיון ומקצועיות – חשוב מאוד לבחור נגרייה שיש לה ניסיון רב בתחום, והיא מתעסקת בתכנון וייצור רהיטים מסוגים שונים, הן לבית והן לעסק.

*איכות וכמות – כשאנחנו בוחרים נגרייה, עלינו לבחון את איכות החומרים בהם היא משתמשת, אילו סוגי עצים ומה התכונות שלהם. כמו כן, יש לבחון את הקטלוג של הנגרייה מבחינת כמות, מה היא מכינה, באילו סוגים ובאילו סגנונות.

*זמינות ונגישות – מאחר ואנחנו רוצים שהריהוט שלנו יהיה מוכן בזמן על מנת שנוכל להשתמש בו בהקדם, חשוב לוודא מה לוח הזמנים שהנגרייה מציעה לנו משלב ההזמנה עד שלב קבלת המוצר.

*תכנון עבודה – יש לבחון כיצד הנגרייה יוצרת תוכניות עבודה, עד כמה אנחנו יכולים להיות מעורבים בתוכניות, האם הנגרייה מספקת לנו מוצרים על פי עיצוב אישי ומה רמת הקשר שלנו עם אנשי הצוות של הנגרייה.

מפת הגעה לחברה:

מחפשים נגרייה בפתח תקווה ? לחצו בקישור המצורף להגיע לאתר של נגריית שבלול

גלריית תמונות מהאתר שלנו:

 

 

 

 

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים