מדריך להשכרת מתנפחים לילדים עד גיל 5

מדריך להשכרת מתנפחים לילדים עד גיל 5

מקבלים הדרכה ונהנים בלי הגבלה!

בכל מקום בו ישנם ילדים קטנים, אפשר להציע להם מתנפחים. לא צריך לשכנע ילד לעלות על זה, וגם לא לבקש ממנו אפילו פעם אחת. תנו לו רק את ההזדמנות, וכבר תראו איך הוא ישמח!

חברת יהלי לנד, נותנת לנו מדריך להשכרת מתנפחים לילדים עד גיל 5 להנאתם המרובה:

1. התאמה – ראשית כל וודאו כי המתנפחים מתאימים לגיל הספציפי ומותאמים ליכולתם הפיזית והקוגניטיבית. ישנם סוגים רבים של מתנפחים בגדלים שונים, ומסוגים רבים ואחרים. כל סוג של מתנפחים מיועד לשכבת גיל אחרת, ואסור לתת בטעות לילד קטן לקפוץ על מזרון בגובה רב. הדבר יגרום לסיכון מחד, ולחוסר הנאה מאידך.

2. בטיחות – ילדים קטנים זקוקים לשמירה יותר גדולה. כיוון שמדובר בזאטוטים ממש יש להבטיח כי המתנפחים מיועדים להם ואינם מסוכנים משום צורה. הן מבחינת הפעילות הייעודית, הן מבחינת הגובה והרוחב, גם צורת הפעילות אמורה להיות מתאימה להם ולא קשה מדי.

3. שמירה – היות שמדובר בפעוטות לא יעלה על הדעת להשאיר ילדים קטנים לבד על גבי מתנפחים. נכון שהם מיועדים עבורם ואין בהם סכנה, אך עדיין הילדים זקוקים לשמירה הגונה בכל הזמן של שהיה על גבי מתנפחים אלו. הילדים הקטנים קופצים, מרקדים, מתזזים ולא תמיד שמים לב מה הם עושים, רק השגחה רצופה של מבוגר יכולה להבטיח כי לא יאונה להם כל רע.

4. הגנה סביבתית – ילד קטן אינו מסוגל להבחין בנעשה סביבו, כמובן שלא בזמן שהוא עסוק בריצה או קפיצה. משום כך חובת המבוגר להבטיח כי כל הסביבה מוגנת בקרבתו, ולא רק לשמור על ילד אחד בתוך הכלל. חשוב שאף ילד לא יחליק בטעות כתוצאה מאי זהירות של ילד אחר. שלא יקפצו קרוב מדי זה לזה, שלא ידחפו, ושלא ידרכו בטעות על כף רגל או יד של מישהו אחר.

השכרת מתנפחים לילדים עד גיל 5 יכולה להעשות בצורה נפלאה, אם שומרים על כללים נכונים מלכתחילה! 

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים