מדריך לבחירת צילומים לבת מצווה

מדריך לבחירת צילומים לבת מצווה

חגיגת בת המצווה מתקרבת ואת רוצה שהכול יהיה מושלם,

הספקת כבר לבחור שלוש שמלות אותן תחליפי במהלך האירוע,

התקליטן הכי טוב בעיר "ירעיד" את הרחבה ואוכל יוגש כיד המלך,

כל מה שנותר הוא לבחור את צלם בוק בת המצווה – בחירה נכונה של צלם בוק לבת מצווה היא חלק חשוב מהצלחת האירוע שכן פעמים רבות המזכרת המצולמת היא הדבר היחיד שנותר לאחר שהזיכרונות התפוגגו להם.

אם כן כיצד בוחרים את צלם בוק בת המצווה המתאים לכם?

הדבר החשוב ביותר בצילום היא איכות הצילום הסופית של תמונת הסטילס או קליפ הווידאו, איכות התמונה הסופית נקבעת על פי דגם המצלמה בה נעשה שימוש ותנאי התאורה במקום.
ניסיונו של הצלם בא לידי ביטוי בקומבינציות הצילום הנבחרות על ידו, קיים הבדל בין אופן הצילום של תמונות אופנה, תמונות ספורט או צילום בטבע. אם כן חשוב לבחור בצלם מנוסה המביא איתו שנות וותק בתחום צילומי בוק בת מצווה, חשוב לשאול באיזה דגם של מצלמה משתמש הצלם, מהי איכות התמונות המתקבלת (HD), האם משולבים בבוק צילומים בסטודיו ובשטח הפתוח והאם ניתן לבחור את מקום הצילום כרצוננו.

סרטון דוגמא לאחר עריכה לבוק לבת מצווה:

מה חבילת הבוק כוללת?

פרט לשאלת איכות הצילומים חשוב לדעת מה מכילה חבילת צילום בוק בת מצווה, כמה תצלומים נקבל לידנו, לכמה הגדלות אנו זכאים והאם נכללת בחבילה עריכת תצלומים בעזרת תוכנה ממוחשבת. בחירה נכונה של הצלם תבטיח לכם מזכרת ססגונית שתלווה אתכם לאורך כל חייכם, מזכרת אותה תוכלו לשתף ברשתות החברתיות עם חבריכם ומשפחתכם.

המדריך נכתב על ידי ליאור שמחי – "נציג חברת בוק לבת מצווה"

מפת הגעה לחברה:

מחפשים צילומים לבת מצווה ? לחצו בקישור המצורף להגיע לאתר של ליאור שמחי

גלריית תמונות על קצה המזלג:

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו

אתרים שותפים