מדריך למכירת זהב ישן

שאלתם את עצמכם איך מוכרים זהב ישן?

קיבלתם ירושה, נתקלתם בתכשיטים ישנים של קרובת משפחה או מצאתם תכשיט ברחוב? אם הם עשויים מזהב, ייתכן ואתם יכולים לקבל עבורם כסף רב. לא בטוח שתתעשרו, אבל במידה והתכשיטים או המטבעות הישנים מצויים במגירה כאבן שאין לה הופכין, למה שלא תרוויחו מהם משהו? מעבר לבזבוז שבשמירת תכשיטי זהב במגירה, ישנה הסכנה הריאלית שהם ייגנבו מכם.

לכן, אם יש ברשותכם תכשיטי זהב שאינם בשימוש ואין להם ערך סנטימנטלי עבורכם, כדאי לכם למכור אותם. חברות רבות ישמחו לקנות מכם זהב, אפילו אם מדובר בתכשיטים שבורים, קטנים וכאלו שנראים לכם חסרי ערך. אחת התכונות המאפיינות זהב, היא שהוא ניתן למחזור. בצורף יודע לקחת את הצמיד הישן שלכם ולעשות ממנו… כן, זהב טהור.

השלבים למכירת הזהב

– עשו בדיקה באינטרנט ורשמו לפניכם מספרי טלפון של כמה חברות אשר נראות לכן אמינות והן נמצאות בקרבתכם. זכרו, בסופו של דבר תצטרכו לגשת פיזית אל החנות ולמסור את הזהב, לא מדובר בשירות אינטרנטי בלבד…

– חברות שנראות לכן אמינות ורציניות יהיו בעלות אתר אינטרנט ומידע רב וברור ככל האפשר בנוגע לקניית זהב ומכירתו, מחירון, בעלי החברה ומקום הימצאה.

– התקשרו לכמה חברות נבחרות ושאלו כמה שאלות כלליות: מה המחיר עבור זהב של 21 קרט, למשל? קבלו מספר הצעות מחיר ואז החליטו.

– גשו אל החברה הנבחרת עם הזהב שברשותכם וקבלו הצעת מחיר. אל תתפתו לקבל זיכוי או תכשיטים אחרים עבור הזהב שאתם מוסרים. בקשו כסף מזומן.

המאמר נכתב על ידי "רונאל טמיר" נציג חברת סילבר פז.

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן

גלריית תמונות על קצה המזלג:

בהצלחה!

תגובה אחת

  1. פרשס הגיב:

    הזהב שלכם אכן עשוי להיות שווה לא מעט כסף.
    בידקו והשוו בין החברות השונות הרוכשות זהב ישן

השאר תגובה

מדריכי הוידאו שלנו